Okresná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska v Námestove
Výsledková listina
Z podujatia: Okresné letné šport. hry seniorov, konané dňa 21.6.2019
/ 2. ročník/.
Kategória : Ženy
Meno a priezvisko |
Vek kat. |
z JDS |
Beh -50 m umiestn./ výkon s. |
Beh – 100 m s. |
Vrh guľou m. |
Válek do diaľky m. |
Granát na cieľ, b. |
Vzdu-chovka body |
Body |
Kozáková Oľga |
60-65 |
Rabča |
1. /10,03 |
1./19,97 |
|
|
1./5 |
X |
15 |
Pokludová Daniela |
|
Bobrov |
|
|
1./7,36 |
1./19,40 |
5./3 |
|
10 |
Jendreasová Terézia |
|
Rabča |
|
|
2./7,08 |
2./16,59 |
3./3 |
|
7 |
Brontvajová Anna |
|
Or. Jasenica |
|
|
4./5,86 |
6./15,00 |
2./4 |
1./38 |
8 |
Buchová Mária |
|
Or. Jasenica |
|
|
3./6,41 |
9./13,85 |
4./3 |
X |
1 |
Gonšenicová Ludmil. |
|
Klin |
|
|
5./4,86 |
11./9,84 |
/2 |
|
|
Benčíková Viera |
|
Bobrov |
|
|
|
7./14,67 |
X |
|
|
Kapráňová Oľga |
|
Zubrohlava |
|
|
|
10./11,18 |
X |
|
|
Druneková Marta |
|
Zubrohlava |
|
|
|
5./16,22 |
/1 |
X |
|
Mokošáková Marta |
|
Zubrohlava |
|
|
|
8./14,36 |
X |
|
|
Šimurdová Emília |
|
Námestovo |
|
|
|
3./16,37 |
X |
X |
1 |
Vnenčáková Anna |
|
Sihelné |
|
|
|
|
X |
|
|
Genderová Božena |
|
Námestovo |
|
|
|
|
/1 |
|
|
Jindrová Anna |
|
Námestovo |
|
|
|
|
|
2./37 |
|
Matkulčíková Johana |
|
Vavrečka |
|
|
|
4./16,25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svajčíková Oľga |
66-70 |
Zákamenné |
|
|
1./6,87 |
2./16,67 |
|
3./11 |
9 |
Vrábová Edita |
|
Or. Jasenica |
|
|
4./5,64 |
7./13,50 |
X |
|
|
Huceľová Mária |
|
Bobrov |
4./12,30 |
|
|
8./12,68 |
4./7 |
|
|
Janoľová Klementína |
|
Vavrečka |
5./14,62 |
|
3./5,68 |
5./15,66 |
2./8 |
|
4 |
Fernezová Jana |
|
Sihelné |
3./11,91 |
4./24,61 |
|
3./16,42 |
6./3 |
|
2 |
Pavlíková Božena |
|
Námestovo |
1./10,30 |
1./19,70 |
|
|
1./11 |
|
15 |
Pavľáková Ružena |
|
Námestovo |
2./10,45 |
3./24,22 |
|
10./10,48 |
7./2 |
|
4 |
Brontvajová Mária |
|
Or. Jasenica |
6./15,24 |
2./23,88 |
2./6,19 |
4./16,35 |
3./7 |
|
7 |
Pitáková Justína |
|
Rabča |
|
|
|
11./9,35 |
8. /1 |
|
|
Michaľáková Mária |
|
Rabča |
|
|
|
9./11,27 |
X |
|
|
Zemančíková Marta |
|
Zubrohlava |
|
|
|
6./13,50 |
9./1 |
|
|
Puváková Marta |
|
Námestovo |
|
|
|
1./16,74 |
|
|
5 |
Kolenčíková Terézia |
|
Námestovo |
|
|
|
|
5./4 |
|
|
Krivdová Elena |
71 + |
Námestovo |
1./11,17 |
1./22,32 |
|
|
2./8 |
|
13 |
Grižáková jana |
|
Sihelné |
2./14,36 |
2./25,08 |
|
3./11,30 |
|
|
7 |
Lipničanová Veronik. |
|
Or. Jasenica |
|
|
3./4,42 |
4./10,37 |
X |
|
1 |
Feniková Vierka |
|
Klin |
|
|
4./3,76 |
5./8,43 |
X |
|
|
Feniková Margita |
|
Klin |
|
|
2./5,37 |
2./12,87 |
4./3 |
|
6 |
Grebáčová Margita |
|
Námestovo |
|
|
1./7,19 |
1./15,67 |
3./5 |
|
11 |
Klinovská Anna |
|
Klin |
|
|
5./2,65 |
6./8,24 |
1./11 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Body za umiestnenie: 1. miesto – 5 b., 2. m. – 3 b., 3. m. – 1 b.
X – súťažil /la aj v označenej diciplíne
Okresná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska v Námestove
Výsledková listina
Z podujatia: Okresné letné šport. hry seniorov, konané dňa 21.6.2019 / 2. ročník/.
Kategória : Muži
Meno a priezvisko |
Vek kat. |
z JDS |
Beh -60 m umiestn./ výkon |
Beh – 200 m |
Vrh guľou m. |
Granát do diaľky m. |
Granát na cieľ, b. |
Vzdu-chovka body |
Body |
Vnenčák Pavol |
60-65 |
Sihelné |
2./13,27 |
2./49,97 |
3./5,42 |
3./14,32 |
3./0 |
|
9 |
Gogolák Anton |
|
Or. Jasenica |
1./12,50 |
1./49,03 |
2./7,10 |
2./21,50 |
2./1 |
5./31 |
19 |
Pisarčík Štefan |
|
Námestovo |
|
|
1./8,34 |
1./27,31 |
1./8 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malinka Jiří |
66-70 |
Zákamenné |
4./11,13 |
1./36,14 |
|
|
|
3./35 |
6 |
Páleník Jozef |
|
Vavrečka |
5./13,13 |
3./43,61 |
2./8,92 |
2./29,34 |
5./3 |
|
7 |
Gender František |
|
Námestovo |
3./11,10 |
2./42,82 |
3./8,20 |
4./26,90 |
|
|
5 |
Bencúr Rudolf |
|
Námestovo |
1./10,11 |
|
5./7,94 |
1./34,61 |
3./4 |
2./40 |
14 |
Polák Augustín |
|
Or. Jasenica |
2./10,80 |
4./45,14 |
4./8,17 |
5./25,37 |
|
|
3 |
Koncový Jozef |
|
Zubrohlava |
6./15,53 |
|
6./7,58 |
3./28,43 |
1./5 |
4./35 |
6 |
Pindiak Florian |
|
Sihelné |
|
5./47,73 |
7./7,55 |
6./19,12 |
2./4 |
|
3 |
Pindjak Ján |
|
Námestovo |
|
|
1./9,19 |
|
|
1./42 |
10 |
Vasilek Pavol |
|
Námestovo |
|
|
|
|
4./3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nečas Václav |
71 + |
Námestovo |
|
|
1./8,58 |
1./28,70 |
2./5 |
|
13 |
Valachy Vladimír |
|
Bobrov |
|
|
2./6,20 |
3./14,77 |
1./8 |
|
9 |
Zemančík Jozef |
|
Zubrohlava |
|
|
|
2./15,53 |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Body za umiestnenie: 1. miesto – 5 b., 2. m. – 3 b., 3. m. – 1 b.
X – súťažil /la aj v označenej diciplíne