KURZ: „BEZ COVIDU V HLAVE“


MILÍ PRIATELIA,

ako certifikovaný psychológ, terapeut, lektor, kouč, motivátor s 35 ročnou praxou sa v poslednom období stretávam s VEĽKÝM NÁRASTOM DEPRESIÍ, SMÚTKU, ÚZKOSTI, prevláda beznádej.

Najnovšie štatistiky WHO hovoria o náraste ľudí so psychickými ochoreniami o 30% , depresia celosvetovo postihuje viac ako 300 miliónov ľudí a na Slovensku viac ako 300 000.

Viacerých z Vás trápi strata zamestnania, zníženie platu, finančné a zdravotné problémy, strach z covid ochorenia. Ďalším výrazným problémom je sociálna izolácia, citová frustrácia, dlhodobé uzatvorenie v domácom prostredí, časté hádky s partnerom, komplikovaná výchova detí, stráca sa úsmev a radosť zo života.

Existuje nejaké svetlo na konci tohto tunela, je vôbec možné v tejto dobe nepodľahnúť panike a depresii? Myslíš si, že existuje riešenie ? Určite áno, nikdy to nesmieš vzdať!

AKO ZVLÁDAŤ TOTO NÁROČNÉ OBDOBIE, AKO ZMOBILIZOVAŤ VŠETKY SVOJE SILY SA DOZVIETE V MOJOM ONLINE KURZE pod názvom: „BEZ COVIDU V HLAVE“, ktorý som pripravila na podnet spoločnosti Royal Golden Group, ako bonus pre Vás ZDARMA.

Je zameraný na praktické námety na udržanie optimálnej kvality Vášho života.

Dozviete sa, ktoré kroky sú potrebné na zvýšenie odolnosti voči záťaži, ako prekonávať strach a úzkosť, aké preventívne opatrenia je potrebné urobiť na zachovanie vlastnej existencie, či už v osobnom alebo v pracovnom živote.

Prihlásiť sa môže každý z Vás.

TEŠÍM SA NA VÁS dňa 21.februára 2021,

o 18 hodine.

PhDr. Jana Tholtová, PhD.

----------------------------------------------

Spája nás naša ľudskosť...

"Keď nastane chaos, alebo nejaká kríza, všetci sa uchyľujeme  k tomu začať ukazovať prstom na tých, ktorí za to,  podľa nás, môžu. Snažíme sa označiť ZLO. Začíname sa hádať a každý si myslí niečo iné. Prosím, nezabúdajme, že nenávisť alebo zlo, hovorme tomu ako chceme, je inteligentné, je múdre a je neviditeľné. Nemá farbu. Nemá to rasu. Nie je to nijako nábožensky, ani politicky zamerané. Je to neviditeľný had, ktorý plánuje zaútočiť a uvažuje takto: Rozdelím svojich nepriateľov na menšie a menej silnejšie skupiny. A potom tie skupiny prinútim aby sa navzájom neznášali. Aby bolo jednoduchšie ich všetkých poraziť. A zatiaľ my všetci po sebe kričíme a snažíme sa zistiť  ktorá skupina za to všetko môže, ZLO medzitým víťazí. Všade okolo nás. Takže, musíme sa zbaviť všetkých tých nálepiek. Všetkých rôznych frakcií. GAY alebo hetero, bohatý alebo chudobný, duševne chorý alebo duševne zdravý, držitelia zbraní a tí čo ich nevlastnia... Na týchto nálepkách už ďalej nesmie záležať. SPOJUJE NÁS NAŠA ĽUDSKOSŤ. A to jediné, čo všetci vieme a čo si na sebe všetci navzájom ceníme je LÁSKAVOSŤ. Láskavosť sa musí dostať pred všetko ostatné. A vy sa musíte neúnavne snažiť, aby to tak skutočne bolo. So všetkým, čo máte. Zabudnite na peniaze. Keď hovoríte s ľuďmi, bežte von a hovorte s nimi pozerajte sa im do očí. Prehovorte k nim. Zapojte do toho deti, sú múdre.  Sú múdre a majú v sebe  VIERU.  Pretože toho ešte nemajú po krk. Oni veria, že sa  SVET MôŽE ZMENIŤ."

-------------------------------------------------------

Zovšeobecnenie skúseností po roku boja proti Covit – 19 3.3.2021

MUDr. Jaroslav Klus:


Z dôvodu kolapsu zdravotníckeho systému sme my, zdravotníci pripravili túto správu pre verejnosť Ako zistíte, že máte Covid – 19: Keď nechcete riskovať a ísť hneď do nemocnice....

Príznaky sa objavia tretí deň po infekcii:
. Dýchanie je vtedy, keď človek sedí – bez akejkoľvek námahy – a má dýchavičnosť,

! Treba piť veľa tekutín a vitamínu C. Covit – 19 viaže kyslík, takže kvalita krvi je zlá, kyslíka je menej.


(rekonvalescencia)


Lepšie dodržať tieto odporúčania, prevencie nikdy nie je priveľa!. Sedieť na slnku 15 – 20 minút,

. Oddych a spánok aspoň 7 – 8 hodín,

. Pite 1,5 – 2,5 L vody denne.

. Všetky jedlá musia byť horúce (nie studené).Nenechajte si tieto informácie pre seba, preposielajte to rodine priateľom a aj nepriateľom, našim cieľom je znížiť úmrtnosť na Covit – 19.

---------------------------------------------------------------

 Milí priatelia seniori!

V prípade, že sa hodláte zaočkovať a nemá Vás kto zaregistrovať alebo s tým máte problém, obráťte sa, prosím, na Vašu kontaktnú osobu z výboru ZO JDS Námestovo. Štát dnes spustil virtuálnu čakáreň na očkovanie proti COVID 19. Vakcíny sa zatiaľ nevyberajú. My, Vaši členovia výboru Vám s tým radi pomôžeme. Je potrebné doniesť kontaktné údaje - vek, meno, priezvisko, rodné číslo, bydlisko - presná adresa, poisťovňa a číslo telefónu, na ktorý Vás budú z Národného centra zdravotníckych informácii /NCZI/ kontaktovať o ďalšom postupe.

Vakcína je sloboda!


Výbor ZO JDS Námestovo