Okresná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska v Námestove
Výsledková listina
Z podujatia: Okresné letné šport. hry seniorov, konané dňa 8.6.2018 / 1. ročník/.
Kategória : Muži
Meno a priezvisko |
Vek kat. |
z JDS |
Beh -60 m Umiestn. / výkon |
Beh – 200 m |
Vrh guľou
|
Granát na dialku |
Granát na cieľ |
Body |
Malinka Jiří |
60-65 |
Zákamenné |
1. / 10,49 |
1. /38,20 |
|
|
|
10 |
Gogolák Anton |
|
Or. Jasenica |
2. / 10,77 |
|
2. / 7,11 |
2. / 22,39 |
1. / 8 b. |
14 |
Vnenčák Pavol |
|
Sihelné |
3. / 11,55 |
2. / 40,03 |
3. / 5,81 |
X |
|
5 |
Bencúr Rudolf |
|
Námestovo |
|
|
1. / 8,14 |
1. / 34,22 |
2. / 3 b. |
13 |
Brtko Ján |
|
Bobrov |
|
|
|
3. / 21,85 |
X |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paleník Jozef |
66-70 |
Vavrečka |
1. / 10,89 |
1. / 40,79 |
1. / 8,88 |
1. / 30,36 |
1. / 9 b. |
25 |
Gender František |
|
Námestovo |
2. / 11,33 |
3. / 43,17 |
3. / 8,03 |
3. / 25,30 |
|
6 |
Polák Gustáv |
|
Or. Jasenica |
3. / 12,73 |
2. / 41,72 |
2. / 8,64 |
2. / 27,72 |
2. / 3 b. |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nečas Václav |
71 - + |
Námestovo |
|
|
2. / 9,40 |
1. / 28,32 |
1. / 11 b. |
13 |
Miklušičák Milan |
|
Námestovo |
|
|
1. / 10,25 |
|
|
5 |
Martaus Jozef |
|
Bobrov |
|
|
|
2. / 18,74 |
3. / 5 b. |
4 |
Zemančík Jozef |
|
Zubrohlava |
|
|
|
|
2. / 6 b. |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Body za umiestnenie: 1. miesto – 5 b., 2. m. – 3 b., 3. m – 1 b.
X – súťažil/la aj v označenej disciplíne
Okresná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska v Námestove
Výsledková listina
Z podujatia: Okresné letné šport. hry seniorov, konané dňa 8.6.2018 / 1. ročník/.
Kategória : Ženy
Meno a priezvisko |
Vek kat. |
z JDS |
Beh -50 m Umiestn. / výkon |
Beh – 100 m |
Vrh guľou |
Válek do dialky |
Granát na cieľ |
Body |
Pavlíková Božena |
60-65 |
Námestovo |
1. / 9.66 |
1. / 17,16 |
|
|
|
10 |
Huceľova Mária |
|
Bobrov |
2. / 10.87 |
|
|
X |
|
3 |
Janolová Klema |
|
Vavrečka |
3. / 12.55 |
|
3. / 5,62 |
3. / 16,27 |
2. / 11 b. |
6 |
Miškovčíková Helena |
|
Zubrohlava |
|
2. / 20,11 |
|
|
|
3 |
Šimurdová Emília |
|
Námestovo |
|
3. / 21,90 |
|
1. / 17,09 |
1. / 13 b. |
11 |
Galčíková Marta |
|
Zubrohlava |
|
|
1. / 5,96 |
2. / 16,77 |
|
8 |
Vrábová Edita |
|
Or. Jasenica |
|
|
2. / 5,94 |
X |
3. / 9 b. |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fernezová Janka |
66-70 |
Sihelné |
1. / 12.58 |
|
X |
|
X |
5 |
Žofajová Marta |
|
Or. Jasenica |
2. / 13,06 |
|
X |
X |
X |
3 |
Pavláková Ružena |
|
Námestovo |
3. / 17.22 |
2. / 22,77 |
|
X |
X |
4 |
Švajčíková Oľga |
|
Zákamenné |
|
1. / 17,90 |
1. / 6,20 |
1. / 19,02 |
X |
15 |
Brontvajova Mária |
|
Or. Jasenica |
|
|
2. / 5,75 |
3. / 16,79 |
1. / 11 b. |
9 |
Pindjáková Margita |
|
Sihelné |
|
|
3. / 5,63 |
X |
2. / 9 b. |
4 |
Prisažná Oľga |
|
Klin |
|
|
|
2. / 16,98 |
X |
3 |
Lipničanová Veron. |
|
Or. Jasenica |
|
|
X |
X |
3. / 8 b. |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krivdová Helena |
71 - + |
Vavrečka |
1. / 10,38 |
1. / 22,70 |
|
|
3. / 6 b. |
11 |
Grižáková Janka |
|
Sihelné |
2. / 13,65 |
2. / 25,51 |
|
2. / 12,18 |
|
9 |
Kušnierová Alžbeta |
|
Or. Jasenica |
3. / 18,85 |
|
X |
X |
X |
1 |
Grebáčová Margita |
|
Námestovo |
|
|
1. / 6,96 |
1. / 17,72 |
1. / 13 b. |
15 |
Feniková Margita |
|
Klin |
|
|
2. / 5,08 |
3. / 11,99 |
|
4 |
Klinovská Hanka |
|
Klin |
|
|
3. / 4,03 |
X |
2. / 11 b. |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Body za umiestnenie: 1. miesto – 5 b., 2. m. – 3 b., 3. m. – 1 b.
X – súťažil /la aj v označenej diciplíne