MsO JDS Námestovo,  s naozaj veľkou radosťou oznámila svojim  členom, že po dlhej covidovej pauze opäť príde Mikuláš!  Dňa 6. decembra sme sa teda po dvoch rokoch stretli v Dome kultúry Námestovo na tradičnom Mikulášskom posedení. Bolo nás neuveriteľných 80 percent!

Mgr. Mária Adamčíková, krásnymi slovami na úvod, pohladila naše srdiečka.  Práve tohto roku odovzdala svoje predsednícke žezlo novému predsedovi, Jankovi Pindjakovi. A on sa ho chopil  náležite!

Milým  vystúpením nás v rámci programu potešili malí heligonkári  zo ZUŠ I. Kolčáka z Námestova. Tematickou  Bottovou baladou Lucijný  stolček pokračoval náš program až k vystúpeniu Oravských pútnikov. Ich hodnotné vystúpenie  umocnilo v nás tú nádhernú predvianočnú atmosféru. Program bol dôstojný už aj preto, že sme ho prvýkrát mohli absolvovať v kinosále DK.

Reštauračné služby p. Melchyoriho nás  naozaj chutne posilnili, aby sme si mohli užívať bohatú tombolu od našich mnohých verných a štedrých sponzorov. To bolo radosti!  O dobrú náladu sa nám postarala, ako tradične, hudobná skupina Františka Hrkľa z Vavrečky.

Deduško Večerníček už dávno zhasol svetielka, keď náš  nový predseda vyprevadil posledného hosťa z vydareného Mikulášskeho posedenia.